PIRATERIJA by Milan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragi tata,

Go down

Dragi tata, Empty Dragi tata,

Post  Milan Thu Jan 17, 2008 9:13 pm

Dragi tata,

Pisem ti sa velikom i tugom i radosti.Morao sam pobeci sa mojom novom devojkom jer sam hteo da izbegnem scene sa tobom i mamom. U Suzani sam nasao pravu strast, a ona je i tako lepa... Znam da je vi ne biste prihvatili zbog svih njenih pirsinga, tetovaza i njenog uskog motoristickog odela, kao i zbog toga sto je ona prilicno starija od mene.
Tata, imam i radosnu vest - ona je trudna. Suzana kaze da cemo biti veoma sretni. Ona ima kamp-kucicu u sumi i gomilu drva za lozenje, to ce nam biti dovoljno za celu zimu. Zelimo da imamo jos mnogo djece.Suzana mi je otvorila oci cinjenicom da marihuana stvarno ne steti nikome. Uzgajacemo je i razmjenjivati sa drugima u ljudima u Komuni za kokain i ekstazy.
U medjuvremenu, molicemo se da nauka ipak uskoro nadje lek za SIDU, da Suzani bude bolje; ona to sigurno zasluzuje.Ne brini, tata, ja imam vec 15 godina i umem da se brinem o sebi. Siguran sam da cemo vam kad-tad doci u posetu da vidite svoje unuce.

Tvoj sin Dejan

PS: Tata, nista od toga nije istina. Ja sam preko puta kod Dragana u kuci. Hteo sam samo da te podsetim da u zivotu ima mnogo gorih stvari od one skolske knjizice na mom radnom stolu. Volim te! Tata, nazovi kada bude bezbedno da mogu da se vratim kuci.
Milan
Milan
Admin

Posts : 42
Join date : 2008-01-17
Age : 33
Location : Beograd

https://piraterija.forumsr.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum